• به

  نامحدود

  ،

  بزرگترین پایگاه تحلیلی خبری فارسی زبان

  خوش آمدید.
 • امروز: یکشنبه 17 اسفند 1399
 • آخرین به روز رسانی: یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵

واکنش باشگاه استقلال به اصلاح قرارداد آبی‌پوشان با یک شرکت مواد غذایی

واکنش باشگاه استقلال به اصلاح قرارداد آبی‌پوشان با یک شرکت مواد غذایی
 • نامحدود  
 • 15 مرداد 1399-12:03
 • 45 بازدید

باشگاه استقلال اعلام کرد که مشکلی در عقد قرارداد این باشگاه با یک شرکت مواد غذایی وجود ندارد.

به گزارش کانال نامحدود به نقل از تسنیم مهدی نوروزی معاون اقتصادی باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره بحث اصلاح قرارداد باشگاه استقلال با یک شرکت مواد غذایی، اظهار داشت: با بیشتر کارخانه‌ها و شرکت‌ها ارتباط مستقیم دارم و برای باشگاه استقلال با شرکت مواد غذایی مذکور صحبت کرده بودم. این شرکت 60 سال قدمت دارد، در بورس بوده و حساب‌هایش در بورس تأیید شده است.

وی افزود: ما روی موضوعات با شرکت مذکور به توافق رسیده‌ایم و مشکلی وجود ندارد. برخی شرکت‌ها دوست دارند باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس را همزمان داشته باشند و به همین دلیل گفتیم مشکلی از جانب ما وجود ندارد و می‌توانید با پرسپولیس مذاکره کنید. در باشگاه پرسپولیس مشکلات حقوقی وجود داشت و به همین دلیل روند مذاکرات و امضای قرارداد طولانی شد. ما طبق قوانین و مقررات پیش رفتیم به طوری که کارگزار باشگاه باید قرارداد ببندد و باشگاه به‌عنوان مطلع حضور داشته باشد. 

معاون اقتصادی باشگاه استقلال در مورد اینکه ظاهرا وزارت ورزش و جوانان به دلیل حضور یک شخص سوم خواهان اصلاح قرارداد شده است، گفت: هر شرکتی مشاوران خودش را دارد که ارتباطی به باشگاه‌ها ندارد. اشاره کردم که باشگاه پرسپولیس متقاعد شد که پول به حساب کارگزار واریز شود تا 70 درصد آن را به حساب پرسپولیس واریز کند و اگر تشخیص داد 30 درصد دیگر را نیز به حساب باشگاه واریز کند.

نوروزی خاطرنشان کرد: ما طبق قانون با کارگزار پیش رفتیم و چیزی از ما کم نمی‌کند، چون مشکلات باشگاه را می‌داند. 

مطالب مرتبط

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

انصراف از پاسخ دادن