• به

  نامحدود

  ،

  بزرگترین پایگاه تحلیلی خبری فارسی زبان

  خوش آمدید.
 • امروز: شنبه 13 آذر 1400
 • آخرین به روز رسانی: شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۳

طاهری: در پرسپولیس ماندنی هستم

طاهری: در پرسپولیس ماندنی هستم
 • نامحدود  
 • 13 خرداد 1396-۱۸:۵۳
 • 194 بازدید

به گزارش "ورزش سه"، خبر استعفای علی اکبر طاهری پس از صعود پرسپولیس به جمع 8 تیم برتر آسیا، به مهم ترین دغدغه هواداران این تیم طی روزهای اخیر بدل شد. طلب میلیاردی باشگاه پرسپولیس از سامانه ی طرفداری این باشگاه و عدم پرداخت این مطالبات باعث نارضایتی طاهری شده بود. البته وزارت ورزش خیلی زود به این قضیه ورود کرد و با انتشار بیانیه ای از ادامه کار علی اکبر طاهری خبر داد. 


در همین راستا امروزعلی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جلسه ای 2 ساعته با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان شرکت کرد تا خواسته ها و مشکلات خود را با بالاترین مقام ورزش کشور مطرح کند. 


پس از این جلسه طاهری مدیرعامل پرسپولیس در گفتگو با خبرنگاران در خصوص خروجی آن گفت: نشست بسیار خوب و مثبتی با وزیر ورزش و جوانان داشتیم. مهم ترین محور بحث تقویت تیم و حفظ آرامش در سال آینده بود که باید حضوری قدرتمند در آسیا و لیگ داشته باشیم.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین در مورد ادامه فعالیت این تیم در بازار نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: در خصوص جذب بازیکن خبرهای خوبی برای هواداران داریم.


علی اکبر طاهری در ادامه نسبت به حواشی چند روز اخیر و مشکلاتی که برای ادامه فعالیت او در باشگاه پرسپولیس به وجود آمده که ممکن بود سبب جدایی او از باشگاه شود، اظهار داشت: باید احترام تمامی افرادی که در ورزش خدمت می‌کنند حفظ شود. در پرسپولیس ماندنی هستم و به شایعات توجه ای نمیکنم.


طاهری در پایان با اشاره به هواداران پرشمار پرسپولیس بیان کرد: هواداران میلیونی پرسپولیس برایمان با ارزش و قابل احترام هستند.

مطالب مرتبط

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

انصراف از پاسخ دادن