• به

  نامحدود

  ،

  بزرگترین پایگاه تحلیلی خبری فارسی زبان

  خوش آمدید.
 • امروز: شنبه 5 مهر 1399
 • آخرین به روز رسانی: شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸

توافق صلح با امارات و بحرین، تحولی استراتژیک را به نفع اسرائیل رقم زد

توافق صلح با امارات و بحرین، تحولی استراتژیک را به نفع اسرائیل رقم زد
 • نامحدود  
 • 26 شهریور 1399-12:12
 • 3 بازدید

نتانیاهو در پایان سفرش به آمریکا گفت توافق صلح با امارات و بحرین، تحول استراتژیکی را به نفع اسرائیل و به نفع صلح محقق کرد.

به گزارش کانال نامحدود به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا از روسیا الیوم، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در پایان سفرش به واشنگتن و قبل از بلند شدن هواپیمایش از فرودگاه گفت: سفر تاریخی‌مان به واشنگتن به پایان رسید درحالی‌که سندهای توافق صلح با دو کشور عربی را امضا کردیم. شهروندان اسرائیلی ثمره این توافق‌ها را خیلی زود خواهند دید اما این ثمره برای نسل‌های آتی نیز باقی می‌ماند. تمام کسانی که در مراسم شرکت کرده بودند فهمیدند که ما تحول استراتژیکی را به نفع اسرائیل و به نفع صلح محقق کردیم.

وی افزود: به وطن بازمی‌گردم درحالی‌که سه مأموریت به دوش دارم. اول مبارزه با کرونا. دوم مبارزه با تروریسم و سوم ادامه گسترش دایره صلح.

نتانیاهو در اظهاراتی علیه مقاومت فلسطین مدعی شد: تعجب نمی‌کنم که تروریست‌های فلسطینی طی حضور من در این مراسم تاریخی اراضی‌مان را هدف موشک‌های خود قراردادند. آن‌ها می‌خواهند صلح را به عقب برگردانند اما موفق نخواهند شد.

وی افزود: ما تمام کسانی را که دستشان را برای تجاوز علیه ما دراز کنند موردحمله قرار داده و دستانمان را به سمت تمام کسانی که به دنبال صلح با ما باشند، دراز می‌کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

انصراف از پاسخ دادن