• به

  نامحدود

  ،

  بزرگترین پایگاه تحلیلی خبری فارسی زبان

  خوش آمدید.
 • امروز: پنجشنبه 15 خرداد 1399
 • آخرین به روز رسانی: پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۵

پزشکیان: وزیر دفاع موضوع پرداخت نشدن حقوق نیروهای مسلح را پیگیری کند

پزشکیان: وزیر دفاع موضوع پرداخت نشدن حقوق نیروهای مسلح را پیگیری کند
 • نامحدود  
 • 06 شهریور 1396-13:05
 • 384 بازدید

خبرگزاری نامحدود به نقل از ایرنا/ نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح موضوع پرداخت نشدن کامل حقوق نیروهای مسلح را پیگیری کند.

مسعود پزشکیان که ریاست جلسه علنی روز دوشنبه مجلس را بر عهده داشت در پاسخ به اخطار نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه درباره پرداخت نشدن کامل حقوق نیروهای مسلح به خصوص سپاه و ارتش افزود: اگر دولت چنین موضوعی را انجام دهد قابل قبول نیست و نباید حقوق نیروهای مسلح 23 روز پرداخت شود که این موضوع باید پیگیری شود.
نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس در اخطاری با استناد به اصل 28 قانون اساسی گفت: رییس جمهوری سوگند یاد کرده است که از مرزهای و استقلال سیاسی کشور حراست کند که این کار بدون حمایت نیروهای مسلح امکان پذیر نیست.
وی افزود: امروز حقوق نیروهای ارتش و سپاه به طور کامل پرداخت نشده است و 23 روز حقوق به آنان داده اند که هیات رییسه مجلس باید این موضوع را پیگیری و به رییس سازمان برنامه و بودجه دستور دهد تا حقوق آنان را به موقع پرداخت کنند.
هادی قوامی نماینده اسفراین در مجلس نیز در اخطاری با استناد به اصل سه قانون اساسی گفت: این اصل به پی ریزی اقتصاد صحیح و عادلانه طبق ضوابط اسلامی جهت ایجاد رفاه و رفع فقر و بر طرف ساختن هر نوع فقر و تامین بیمه تاکید دارد.
وی ادامه داد: پرویز فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) در گزارشی که امروز در مجلس ارایه کرد به نکته مهمی اشاره نکرد که این نکته سهام عدالت است.
وی یادآور شد: به پنج میلیون نفر سهام عدالت داده شده است که مالک صد درصد آن هستند و هر برگه سهام عدالت دو میلیون تومان است که 10 هزار میلیارد تومان می شود، اگر اداره این موضوع به کمیته امداد داده نشود و نتوانند آن را مدیریت کنند قطعا باعث اسراف می شود.

مطالب مرتبط

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

انصراف از پاسخ دادن