• به

  نامحدود

  ،

  بزرگترین پایگاه تحلیلی خبری فارسی زبان

  خوش آمدید.
 • امروز: پنجشنبه 15 خرداد 1399
 • آخرین به روز رسانی: پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۴

ماجرای جنجالی خبر ممنوعیت تردد از درب منزل در ۱۲ و ۱۳ فروردین | حضور در پارک و طبیعت ممنوع شد؟

ماجرای جنجالی خبر ممنوعیت تردد از درب منزل در ۱۲ و ۱۳ فروردین | حضور در پارک و طبیعت ممنوع شد؟
 • نامحدود  
 • 09 فروردین 1399-12:32
 • 27 بازدید

به گزارش پایگاه نامحدودبه نقل  از معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران اعلام کرد ممنوعیت تردد از در منازل از صبح ۱۲ فروردین تا پایان روز ۱۳ فروردین (روز طبیعت) در تمام شهرستانهای استان تهران اعمال خواهد شد. 

فارس دقایقی بعد نوشت: محمد تقی زاده معاون عمرانی استاندار تهران با بیان اینکه پیشنهاد منع تردد خودروها را در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین به وزارت کشور داده‌ایم گفت: برای روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین هم به وزارت کشور پیشنهاد داده ایم که اعمال محدودیت تردد خودروها از در منازل انجام شود.

اما دقایقی پس از انتشار این اخبار، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران با اشاره به طرح محدودیت تردد برای جلوگیری از شیوع کرونا گفت: ممنوعیت تردد از درب منزل در روزهای دوازده و سیزده فروردین در استان تهران تکذیب می‌شود و منظور ممنوعیت حضور در پارک‌ها، بوستان‌ها و طبیعت است که تدابیر شدیدتری جهت عدم حضور این افراد در این اماکن عمومی به عمل می‌آید.

اما تسنیم در نهایت در گزارشی به انتقاد از نحوه اطلاع رسانی استانداری تهران پرداخت و نوشت: ساعتی قبل محمد تقی‌زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران درباره جزئیات اعمال محدودیت‌ها در استان تهران گفته بود که ممنوعیت تردد از در منازل از صبح ۱۲ فروردین تا پایان روز ۱۳ فروردین (روز طبیعت) در تمام شهرستان‌های استان تهران  اعمال خواهد شد. این خبر حتی بر روی خروجی پورتال رسمی استانداری تهران نیز قرار گرفت اما دقایقی پس از انتشار این خبر، استانداری تهران در اقدام غیر حرفه‌ای اقدام به ویرایش و اصلاح خبر درج شده روی پورتال استانداری تهران کرد.

در خبر جدید و ویرایش شده در پورتال استانداری تهران آمده ممنوعیت تردد از در منازل از صبح ۱۲ فروردین تا پایان روز ۱۳ فروردین تنها در حد یک پیشنهاد است.

البته دقایقی بعد مجدداً متن ویرایش شده نیز دچار تغییر شد و پاراگراف مربوطه به کل از متن خبر حذف شد.

شایان ذکر است که خبر اولیه پورتال استانداری تهران در موتورهای جست‌وجوی خبرخوان‌ها درج شده و کاملا مشخص است که سایت‌های خبری و خبرخوان‌ها خبر اولیه را به نقل از معاون استاندار تهران که روی سایت استانداری تهران قرار گرفته بود، منتشر کرده‌اند.

مطالب مرتبط

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

انصراف از پاسخ دادن