• به

  نامحدود

  ،

  بزرگترین پایگاه تحلیلی خبری فارسی زبان

  خوش آمدید.
 • امروز: یکشنبه 11 خرداد 1399
 • آخرین به روز رسانی: یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۱

سردار نجات: «استعفای رئیس‌جمهور»هدف اصلی آشوب‌های اخیر در ایران بود

سردار نجات: «استعفای رئیس‌جمهور»هدف اصلی آشوب‌های اخیر در ایران بود
 • نامحدود  
 • 10 آذر 1398-13:43
 • 63 بازدید

پایگاه خبری نامحدود:سردار حسین نجات، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا، با بیان اینکه آمریکا با عربستان سعودی، امارات و رژیم صهیونیستی ائتلافی برای ایجاد اغتشاش در کشورهای محور مقاومت تشکیل داده‌اند، اظهار داشت: به‌طور مشخص در این مرحله عراق، لبنان و ایران در طرح فتنه دشمنان جای دارند.

وی با بیان اینکه تمامی اعتراض‌ها مدلی یکسان داشتند، ادامه داد: مدل طراحی آنها اول با شروع اعتراضات معیشتی و مقابله با فساد شروع شد و در ادامه گروهک‌های ضد انقلاب که از کشورهای غربی و عربی حقوق می‌گیرند، وارد میدان شدند.

سردار نجات با تأکید بر اینکه شبکه‌هایی در فضای مجازی که در عربستان و امارات هدایت می‌شوند، مردم را علیه نظام تحریک می‌کنند، یادآور شد: در مرحله بعد افراد گروهک‌های ضدانقلاب تظاهرات مسالمت‌آمیز را به خشونت می‌کشند تا امنیت مخدوش شود و هدف اصلی آنها استعفای رئیس‌جمهور یا نخست‌وزیر یا نمایندگان پارلمان در این سه کشور است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان آشوب‌های نظیر ایران را در عراق و لبنان به راه انداختند؛ البته تیرشان به سنگ خورد و در لبنان سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان  اوضاع را کنترل کرد.

وی با اشاره به اینکه مرحله اول آشوب‌ها در عراق کنترل شد اما فتنه‌گران دست‌بردار نیستند، اظهار داشت: برخی احزاب و گروه‌های سیاسی عراق پشت این اقدامات و فتنه قرار دارند.

سردار نجات با اعلام اینکه قضیه سوخت بهانه‌ای برای آشوب شد، توضیح داد: عده‌ای به مشکلات اقتصادی معترض بودند و یک تظاهرات مسالمت‌آمیز در اعتراض به افزایش قیمت برگزار کردند، ولی بلافاصله جریان‌های ضدانقلاب بر این تظاهرات سوار شدند و جریان را به سمت براندازی نظام بردند.

وی با بیان اینکه به همت بسیج، نیروی انتظامی و مردم این غائله تمام شد، تأکید کرد: عربستان، امارات، رژیم اشغالگر قدس و آمریکا از اغتشاشگران حمایت کردند ولی هر جا که مردم صف‌شان را از اغتشاشگران جدا کنند، کار خاصی از دشمن برنمی‌آید.

 

 
 

مطالب مرتبط

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

انصراف از پاسخ دادن