• به

  نامحدود

  ،

  بزرگترین پایگاه تحلیلی خبری فارسی زبان

  خوش آمدید.
 • امروز: یکشنبه 11 خرداد 1399
 • آخرین به روز رسانی: یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۶

تشییع پیکر داریوش اسد زاده

تشییع پیکر داریوش اسد زاده
 • نامحدود  
 • 05 شهریور 1398-13:38
 • 88 بازدید

به گزارش نامحدود به نقل ازخبر گزاری صدا و سیما؛ آیین تشییع پیکر داریوش اسد زاده با حضور جمعی از هنرمندان و هنردوستان در خانه هنرمندان برگزار شد.
آقای اصغر همت در این مراسم گفت: امروز برای بدرقه یکی از سرسلسله‌های هنر مملکت اینجا جمع شده ایم که تا همین چند ماه گذشته سلامت بود و من به ایشان گفتم امیدوارم شما به رکورد ۱۲۰ سالگی برسید. در این چند سال گذشته کمتر مراسمی بود که آقای اسد زاده شرکت نداشته باشد.
آقای علی دهکردی نیز گفت: من به عنوان نماینده عزیزان جامعه هنری صحبت می‌کنم. بزرگ خاندان در اعلامیه ترحیم، نشان از این دارد که چه بزرگی از دست رفته است و ما بزرگ خاندان خودمان را از دست دادیم.
وی افزود: آقای اسدزاده گنجینه‌ای در این دوره و یک هنرمند نمونه بود برای این که هنرمندان جوان از ایشان درس بگیرند. روی گشاده، مهربان، فروتن، صبور و شکیبا از خصوصیات اخلاقی ایشان بود و در مدتی که در انجمن بازیگران ریاست آن را بر عهده داشت، انسانی صبور و مسؤول بود.
آقای دهکردی ادامه داد: اسدزاده همیشه آراسته بودند و همیشه به مردم احترام می‌گذاشت تا مردم هنرمند خودشان را آراسته ببینند. نمی‌شود از داریوش اسدزاده گفت و از انس او با کتاب صحبت نکرد، آثاری که از او به جای مانده است از این پس، در کتابخانه‌ها به یادگار می‌ماند.
آقای ایرج راد نیز در این مراسم از اخلاق خوب، ادب و عشق به کار اسد زاده گفت.
پیکر داریوش اسد زاده به سمت بهشت زهرا تشییع و در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد.
این هنرمند ۲ روز پیش در سن ۹۶ سالگی و در منزل شخصی اش درگذشت.

مطالب مرتبط

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

انصراف از پاسخ دادن