• به

  نامحدود

  ،

  بزرگترین پایگاه تحلیلی خبری فارسی زبان

  خوش آمدید.
 • امروز: یکشنبه 22 تیر 1399
 • آخرین به روز رسانی: یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳

افسران پلیس جدید ترین تکنولوژی بازدارنده را آزمایش کردند.

افسران پلیس جدید ترین تکنولوژی بازدارنده را آزمایش کردند.
 • نامحدود  
 • 29 مرداد 1397-12:32
 • 225 بازدید

افسران پلیس جدید ترین تکنولوژی بازدارنده را آزمایش کردند.

افسران پلیس آمریکا در ایالت ایلینوی سلاح های بازدارنده ای را آزمایش کردند که مختص مواردی طراحی شده که اجباری برای استفاده از نیروهای کشنده نیست.

در بخش ارزیابی سلاح در اداره پلیس Buffalo Grove ، افسران چندین اداره پلیس، تکنولوژی جدیدی را که تحت عنوان "Bola Wrap" شناخته می شود را آزمایش می کنند.

کمپانی  Wrap Technologies  نشان داده شده این دستگاه بازدارنده دستی به فاصله  5/2 متر تا 5/7متر وسعت پرتاب جریان مغناطیسی را دارد.

نیروی پلیس ولز در انگلستان برای اولین بار از این دستگاه برای آموزش افسران پلیس در موقعیت های حقیقی درگیری استفاده کرد. شرکت سازنده آن در لاس وگاس می گوید طراحی آن برای محدود کردن افرادی است که در درگیری ها همکاری نمی‌کنند و بدون اینکه مجبور باشند سلاح های کشنده را به کارگیرند از این دستگاه استفاده می کنند. سلاح جدید در مواردی که فرد از بیماری روحی رنج می برد و قصد آسیب به خود یا دیگری را دارد، نیز بکار گرفته می‌شود.

مدافعان حقوق سیاه پوستان برای چندین سال اخیر از ادارات پلیس در سراسر کشور خواستند تا به جای استفاده از سیاست های نیروی خود در قبال کشتار سیاه پوست با مأموران اجرای قانون تعامل کنند و از کشتن آن ها خودداری کنند.

به گفته رئیس پلیس Buffalo Grove، به شبکه خبری فاکس "من فکر می کنم این فقط یک سلاح دیگر در جعبه ابزار افسران است، برای زمانی که آنها احتمالا با یک فرد مبتلا به بیماری روانی و یا یک مورد خودکشی روبرو می‌شوند و این می‌تواند یک ابزار کمکی در این شرایط باشد."

شرکت تولید کننده "BolaWrap" گزارش می دهد که هزینه خرید این دستگاه800 دلار و هر شارژ آن 30 دلار است. این دستگاه به تولید رسیده و فقط توسط چندین سازمان اجرای قانون در کالیفرنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

"کریستن زیمان، رئیس پلیس اورورا، گفت:" اولین تجربیات خوب بوده است. "

زیمان توضیح داد که تنها نگرانی هایش در مورد این فناوری، خطر اتصال به گردن هدف است.

اما بارها شده که با افرادی برخورد کرده ایم که در برابر دستگیر شدن مقاومت کرده اند و ما می بایست مدام به داخل آن ها هجوم می‌بردیم که این دستگاه بسیار مناسب این گونه شرایط است.

مطالب مرتبط

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

انصراف از پاسخ دادن